1η Αγωνιστική
Σάββατο
29 Σεπ. 2012 Ώρα : 11:00
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ -
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ (ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗ)
ΞΕΡΞΗΣ Ν. ΡΟΔΩΝ - ΑΡΗΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (Ν.ΡΟΔΑ)
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ -
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ)
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. -
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ (ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ)
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
- ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ (ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑ)
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ -
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ (ΦΛΟΓΗΤΑ)
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ -
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ (ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ)
Κυριακή
30 Σεπ. 2012 Ώρα : 11:00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ -
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ (Ν.ΜΑΡΜΑΡΑΣ)
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ -
ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ(ΟΡΜΥΛΙΑ)
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΕΛΠΙΣ
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ (ΚΑΛΥΒΕΣ)
ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ
ΣΥΚΙΑΣ και ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2η Αγωνιστική
Σάββατο
6 Οκτ. 2012 Ώρα : 11:00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ -
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ (ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ)
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ)
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ -
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ (ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ)
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ -
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005(ΦΛΟΓΗΤΑ)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ -
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΛΑΚΚΩΜΑ)
Κυριακή
7 Οκτ. 2012 Ώρα : 11:00
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΔΟΞΑ
ΟΡΜΥΛΙΑΣ (ΝΙΚΗΤΗ)
ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ -
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ (ΠΟΡΤΟ ΚΑΡΡΑΣ)
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ -
ΞΕΡΞΗΣ Ν. ΡΟΔΩΝ (ΙΕΡΙΣΣΟΣ)
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ -
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ (ΠΟΡΤΑΡΙΑ)
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ -
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π (ΟΛΥΝΘΟΣ).
ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ και ΤΑ Μ.Κ.
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ.-
3η Αγωνιστική
Σάββατο
13 Οκτ. 2012 Ώρα : 11:00
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ -
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ (ΟΡΜΥΛΙΑ)
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ -
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ (ΒΑΡΒΑΡΑ)
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ)
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΔΟΞΑ
ΚΑΛΥΒΩΝ (ΟΛΥΝΘΟΣ)
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ -
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ)
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ -
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ (ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ -
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 (ΛΑΚΚΩΜΑ)
ΚΟΣΜΟΣ Ν.
ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΦΛΟΓΗΤΑ)
Κυριακή
14 Οκτ. 2012 Ώρα : 11:00
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ -
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ (ΣΥΚΙΑ)
ΞΕΡΞΗΣ Ν. ΡΟΔΩΝ - ΤΑ
Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ (Ν.ΡΟΔΑ)
ΡΕΠΟ : ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ και ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
4η Αγωνιστική
Σάββατο
20 Οκτ. 2012 Ώρα : 11:00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ -
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ (Ν.ΜΑΡΜΑΡΑΣ)
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ -
ΕΛΠΙΔΕΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ (ΝΙΚΗΤΗ)
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ -
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ (ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗ)
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΙΕΡΙΣΣΟΣ)
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ -
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ (ΚΑΛΥΒΕΣ)
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ -
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ (ΦΛΟΓΗΤΑ)
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
-ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ (ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑ)
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ -
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ (ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ)
Κυριακή
21 Οκτ. 2012 Ώρα : 11:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ -
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ (ΠΟΡΤΑΡΙΑ)
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΕΛΠΙΣ
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ (ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ)
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
και ΞΕΡΞΗΣ Ν. ΡΟΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΞΕΡΞΗΣ Ν. ΡΟΔΩΝ
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
5η Αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΞΕΡΞΗΣ Ν. ΡΟΔΩΝ
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου